Reference

Frantisek ValisFrantisek Valis
14:54 28 May 24
Spolupráce s paní Sarvašovou byla výborná. Velmi dobře komunikuje, zná svůj obor, poradí, klientům naslouchá. Transakce proběhla k naší velké spokojenosti rychle, kvalitně a efektivně. Nemohu než doporučit.
adam bartasadam bartas
18:34 17 May 24
S paní Sarvašovou jsme se setkali z pozice kupujícího, přesto jsme k ní nabyli naprostou důvěru a získali pocit, že hájí i naše zájmy. Velmi příjemné jednání, vstřícnost a solidní, upřímný přístup ze staré školy přispěly po několika zvláštních zážitcích s makléři k tomu, že jsme právě s paní Sarvašovou došli až ke koupi a uzavřeli všechny náležitosti bez stresu a k plné spokojenosti. Děkujeme!
Gabriela BajenaruGabriela Bajenaru
18:18 02 May 24
Užil jsem si turné s Danou. Před a po mi rychle poskytla veškerou dokumentaci, podrobnosti a odpovědi, které jsem potřeboval, abych se mohl rozhodnout. Byla velmi upřímná a přátelská.
Vladimír RousVladimír Rous
19:22 22 Mar 24
Kontakt získán na doporučení, co se domluvilo, to platilo. Specialista ve svém oboru
Josef JelínekJosef Jelínek
13:52 21 Feb 24
Michal ZMichal Z
06:50 31 Aug 23
Paní inženýrka dosahuje vysokých profesních i osobnostních kvalit a s jejími službami jsem nadmíru spokojen. Mohu jen doporučit!
Pavel LorencPavel Lorenc
14:45 04 Jun 23
Rychlé a příjemné jednání a realistický odhad nemovitosti na základě poskytnutých údajů. Odhad byl vyhotoven ve třech cenových úrovních a doplněn seznamem nemovitostí, které jsou aktuálně nabízeny k prodeji v dané lokalitě.
Kazeem JimohKazeem Jimoh
18:02 30 May 23
Hvězdný zážitek s Danou!Měl jsem to potěšení vyhledat Daninu pomoc při hledání ubytování a nedokážu dostatečně vyjádřit, jak jsem ohromen výjimečnými službami, které poskytla. Díky její obětavosti, odbornosti a profesionalitě.
Jimoh GaniyatJimoh Ganiyat
17:43 30 May 23
Předsedou se stal Ing. Dana je velmi profesionální. Děkujeme, že jste nám zajistili pohodlný byt. Její služby rozhodně doporučuji
Tomáš ZvolánekTomáš Zvolánek
09:37 11 Apr 23
Výborná spolupráce, ochota a profesionální přístup. Vřele paní makléřku doporučuji.
Milan MajerMilan Majer
10:33 24 Jan 23
Paní Sarvašová je velice profesionální a komunikace s ní byla perfektní. Oceňuji zejména její velice svědomitý přístup. Na prohlídku domu přišla paní Sarvašová perfektně připravená. Provedla nás celou nemovitostí a odpověděla na všechny naše dotazy, o nemovitosti věděla absolutně vše, nic se nesnažila skrývat. Připravila všechny potřebné podklady a ještě nám doporučila skvělého hypotečního poradce. Mohu její služby vřele doporučit a rád jejích služeb v budoucnosti znovu využiju.
Eva SvobodováEva Svobodová
18:35 17 Jan 23
Paní inženýrku můžeme doporučit všem zájemcům, kteří chtějí prodat/pronajmout nemovitost. Ochotně poradí, navrhne možná řešení, komunikace s ní je skvělá. I v budoucnu určitě rádi využijeme jejích služeb. Pavel a Eva Svobodovi
Jitka KřápováJitka Křápová
07:17 09 Dec 22
Velmi milá a profesionální makléřka. Na sjednanou prohlídku přišla paní Sarvašová perfektně připravená. Provedla nás celou nemovitostí a zodpověděla všechny naše otázky, o nemovitosti věděla absolutně vše. ( Což bohužel není samozřejmostí u všech makléřů.). Mohu jedině doporučit.
Tomáš KolomazníkTomáš Kolomazník
14:21 29 Aug 22
Před nedávnem jsme využil služeb Dany Sarvašové a vše bylo na velmi profesionální úrovni. Moje představy byly naplněny, vše co slíbila dodržela. Z tohoto důvodu jsem ji doporučil i svým známým.
Perfektní spolupráce s paní Ing. Sarvašovou. Prodej nemovitosti proběhl nad naše očekávání. Profesionální fotky, inzerce, komunikace, prohlídky... Nemovitost prodána formou aukce během týdne, mohu jedině doporučit.
Iveta ProskovaIveta Proskova
15:21 07 Aug 22
Paní makléřka Ing.Dana Sarvašová je velmi pozitivní člověk, profesionální, a bylo příjemné s ní jednat o pronájmu bytu. Proběhlo vše rychle,k naší spokojenosti. Moc děkuji. Prošková Iveta
Michaela DvorakovaMichaela Dvorakova
18:24 02 Aug 22
Dobry den musím také paní Sarvašové poděkovat za profesionální a přátelský přístup ohledně prodeje chaty v Sojovicích pracuje nad rámec svých možností, vždy ochotně pomohla a hnala věci dopředu v náš prospěch a nikdy nebyl žádný problém. Je vidět že paní práce baví a určitě budu paní Sarvašovou doporucovat , ještě jednou děkujem za milé setkáni manželé Dvořákovi
Richard KlečkaRichard Klečka
13:39 29 Jul 22
Na paní Sarvašové oceňuji zejméná velice svědomitý přístup. Pro zpracování odhadu ceny nemovitosti nevynechala jediný detail. Za sebe mohu dopručit!
Michal JandaMichal Janda
19:40 22 Jun 22
Paní Sarvašová byla velice profesionální, komunikace byla perfektní a poskytla nám velice cenné rady. Rádi se na ni obrátíme i v budoucnosti, až budeme řešit problematiku bydlení.
Adam FoxikAdam Foxik
08:49 08 Jun 22
Potřebovali jsme provést orientační odhad činžovního domu.Paní Sarvašová nám byla přidělena Remaxem přes kontaktní formulář.Cením si profesionálního a lidského jednání, rychlosti provedení prohlídky nemovitosti i zpracování vlastního odhadu. Odhad byl zdarma.Komunikace, jak emailem, tak telefonem bez náznaku problémů.Doporučuji.
Michaela MastíkováMichaela Mastíková
16:41 27 May 22
Doporučuji paní Sarvašovou, velice profesionální přístup, příjemné jednání
Jakub JankotJakub Jankot
12:27 18 May 22
Výborná práce! Děkuji vám moc.
DominoDomino
13:41 30 Mar 22
Profesionální přístup, s prací paní Sarvašové jsem byl velmi spokojen.
Petka HPetka H
12:56 30 Mar 22
Spolehlivá a velmi příjemná makléřka.
Markéta DrabíkováMarkéta Drabíková
09:24 09 Dec 21
Paní Sarvašová mi pomáhala při prodeji poloviny rodinného domu. Ačkoliv prodej realizovala jiná RK, paní Sarvašová vždy ochotně přispěla profesionální radou a návrhem řešení, jelikož prodej spoluvlastnického podílu je vždy o něco složitější. Pokud bude v budoucnu příležitost, určitě využiji jejích služeb pro její profesionalitu, lidský a empatický přístup.
js_loader

Michaela Kařízková

Koupě bytu i následný pronájem proběhl zcela v pořádku. Komunikace i péče o klienta výborná. Vřele doporučuji.

Jakub Studený

Spolupráce s paní Sarvašovou, realitní makléřkou pro Prahu východ, proběhla velmi dobře. Paní Sarvašová je velmi příjemná, milá, věcná a hlavně spolehlivá. Splnila vše, co slíbila.

Petr Balek

Nemám s realitními zprostředkovali moc zkušeností, každopádně s Vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni. Oceňuji zejména naprostou spolehlivost, což v dnešní době už poměrně vzácná devíza. Kdybych měl v této branži nějaké další potřeby, určitě bych se na Vás obrátil.

Galina Kuznetsova

Edita Špirková

Paní Sarvašová, děkuji Vám velice za Vaši pomoc a rady při celém procesu prodeje. Kupce jste našla rychleji, než jsem doufala, a i celý proces proběhl rychleji, než jsem se nadála.

Oldřich Krejčí

p.ing Sarvašová velice ochotná,služby super

Hodnocení 5/5

Bobina S.

„S prací paní Sarvašové jsme byli velmi spokojeni. Rychlá, ochotná, příjemná. „

Hodnocení: 5/5

Ladislav Polák

„Skvělé jednání, znalost problematiky“

Hodnocení: 5/5

Maruška

“ Paní Sarvašová nám pomáhala se zprostředkováním pronájmu. Problematiku znala hodně do hloubky, ochotně nám zodpověděla všechny dotazy. Kromě toho její vystupování bylo velmi příjemné a profesionální. Byla radost s ní pracovat. „

Hodnocení: 5/5