Moje služby

Vím, jak je někdy těžké prodat svoji vlastní nemovitost. Člověk musí zdolat řadu nástrah, jak legislativních, tak administrativních. Prodávat svůj vlastní domov či místo, ke kterému máme citový vztah, není jednoduché. Pokud se rozhodnete prodávat, ráda vás zbavím starostí a celý proces vám ulehčím: odbornou realizací prodeje a citlivým a osobním přístupem. Společně najdeme nejvhodnějšího kupujícího pro vás. Ráda vám pomohu i s pronájmem vaší nemovitosti nebo pořízením nového bydlení.

Zvažujete prodej nemovitosti a chtěli byste znát její aktuální prodejní cenu? Potřebujete odhad nemovitosti pro notářský zápis? Ráda pro Vás odhad vypracuji.

Lze prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a za nejlepší cenu? Se mnou ano. Vyjednám pro vás nejvýhodnější podmínky a zajistím celou realitní transakci tak, že jí projdete s klidem v duši a úsměvem na tváři.
Zeptejte se mě jak.

Přejete si najít spolehlivého nájemníka, který vám dobře zaplatí a přitom se k vaší nemovitosti bude chovat jako k vlastní? Vím, jak na to a ráda vám pomohu.